Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forestanbul,  2014 yılı sonunda SAYSU TÜRKİYE tarafından kurularak  ilk olarak Kemerburgazda misafirlerine kapılarını açmıştır. 2019 yılı Mart ayında ise yeni yerine “Taşdelen Mesire Alanına( Çekmeköy)” taşınarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiyenin en büyük Mesire Alanı olan Taşdelen A tipi mesire alanı yaklaşık 2600 dönümlük bir alana yayılmıştır. Forestanbul bu alan içerisinde 25.000 m² hizmet alanı ile sizlerle buluşmaktadır. Forestanbul, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.

İstanbul’un en önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacını karşılayıp her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet veren macera şehri Forestanbul’da, bireysel misafirlerin yanı sıra gruplara ve şirketlere de çok alternatifli hizmetler sunulmakta, özel gün programları hazırlanmaktadır.

 • İstanbul – Taşdelen ( Çekmeköy)
  İstanbul – Taşdelen ( Çekmeköy)

  forestanbul_logo
  Türkiye’nin orman içinde yer alan en büyük doğa macera parkı Forestanbul’da macera ve heyecan dolu, eğlenceli bir gün geçireceğinizi garanti ediyoruz!

 • ANKARA – ÇANKAYA – ALTIN ORAN
  ANKARA – ÇANKAYA – ALTIN ORAN

  extremeland_logo
  Kayak tesisi, teleferik, futbol sahaları ve buz pisti gibi onlarca etkinlik alanının ortasında bulunan ExtremeLand’de onlarca yüksek parkurda macera dolu saatler geçirebilirsiniz.